WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

"Wszystko jest trudne, nim stanie się łatwe. Dobre nawyki trudno sobie wpoić, za to bardzo ułatwiają one życie. Po ich przyswojeniu pewne rzeczy stają się automatyczne i proste. Posłużą Ci wiernie przez pozostałe lata kariery zawodowej"

Jak zostać "zwycięzcą"? Czytaj!

Plan treningów

3 KWIETNIA-22 CZERWCA 2018

Roczniki 1999-2003 (trener: Jan Pieciuk)

Dzień Godzina Adres
Wtorek 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Czwartek 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Piątek 19:00-20:30 Boisko przy ZS "Konar" - Okopowa 55a

 

Rocznik 2004 (trenerzy: Grzegorz A. Siedlecki, Andrzej Jasiński)

Dzień Godzina Adres
Poniedziałek 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Środa 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Piątek 19:00-20:30 Boisko przy ZS "Konar" - Okopowa 55a

 

Rocznik 2005 (trenerzy: Mateusz Kutra, Adam Sawicki)

Dzień Godzina Adres
Poniedziałek 17:30-19:00 Boisko przy ZS "Konar" - Okopowa 55a
Środa 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Piątek 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16

 

Rocznik 2006 - grupa zaawansowana (trenerzy: Mateusz Kutra, Adam Sawicki)

Dzień Godzina Adres
Poniedziałek 17:30-19:00 Boisko przy ZS "Konar" - Okopowa 55a
Środa 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Piątek 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16

 

Rocznik 2006 (trenerzy: Mateusz Kutra, Adam Sawickii)

Dzień Godzina Adres
Wtorek 19:00-20:30 Boisko przy ZSF - ul. Spokojna 13
Czwartek 19:00-20:30 Boisko przy ZSF - ul. Spokojna 13
Piątek 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16

 

Rocznik 2007 (trener: Grzegorz A. Siedlecki)

Dzień Godzina Adres
Wtorek 19:00-20:30 Boisko przy ZSF - ul. Spokojna 13
Czwartek 17:30-19:00 Boisko przy ZSF - ul. Spokojna 13

 

Rocznik 2008 (trener: Andrzej Jasiński)

Dzień Godzina Adres
Wtorek 17:30-19:00 Boisko przy ZSF - ul. Spokojna 13
Czwartek 17:30-19:00 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16

 

Rocznik 2009 (trener: Paweł Niemierka)

Dzień Godzina Adres
Wtorek 17:30-19:00 Boisko przy ZSF - ul. Spokojna 13
Czwartek 17:30-19:00 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16

 

Roczniki 2010-2011 (trener: Paweł Niemierka)

Dzień Godzina Adres
Środa 17:30-19:00 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Piątek 17:30-19:00 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16

 

Rocznik 2011 - Projekt "Zaczynamy od zerówki" (trenerzy: Grzegorz A. Siedlecki, Arletta Klejnowska)

Dzień Godzina Adres
Poniedziałek 15:15-16:30 Sala przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Czwartek 15:15-16:30 Sala przy SP nr 386 - ul. Grenady 16

 

Roczniki 2012-2013 (trener: Adam Sawicki)

Dzień Godzina Adres
Środa 17:30-19:00 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Czwartek 17:30-19:00 Boisko przy SP nr 166 - ul. Żytnia 40

 

Grupa selekcyjna 2004-2006 (trener: Andrzej Jasiński)

Dzień Godzina Adres
Czwartek 19:00-20:15 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16

 

Grupa selekcyjna 2007-2009 (trener: Andrzej Jasiński)

Dzień Godzina Adres
Piątek 17:30-18:45 Boisko przy ZSF - ul. Spokojna 13

 

Specjalizacja bramkarska - roczniki 1999-2003 (trener: Bartłomiej Gołaszewski)

Dzień Godzina Adres
Wtorek 17:30-19:00 Boisko przy LO im. Romualda Traugutta - ul. Miła 26

 

Specjalizacja bramkarska - roczniki 2004-2006 (trener: Bartłomiej Gołaszewski)

Dzień Godzina Adres
Czwartek 18:45-20:00 Boisko przy SP nr 166 - ul. Żytnia 40

 

Specjalizacja bramkarska - roczniki 2007-2009 (trener: Bartłomiej Gołaszewski)

Dzień Godzina Adres
Czwartek 17:30-18:45 Boisko przy SP nr 166 - ul. Żytnia 40

 

Trening motoryczny - roczniki 2004-2006 (trener: Marcin Popieluch)

Dzień Godzina Adres
Środa 17:15-18:15 Sala sportów walki przy SP nr 386 - ul. Grenady 16

 

Trening motoryczny - dorośli (trener: Marcin Popieluch)

Dzień Godzina Adres
Środa 18:15-19:15 Sala sportów walki przy SP nr 386 - ul. Grenady 16