WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

"Wszystko jest trudne, nim stanie się łatwe. Dobre nawyki trudno sobie wpoić, za to bardzo ułatwiają one życie. Po ich przyswojeniu pewne rzeczy stają się automatyczne i proste. Posłużą Ci wiernie przez pozostałe lata kariery zawodowej"

Jak zostać "zwycięzcą"? Czytaj!

Aktualności

Zespół prowadzony przez trenera Mateusza Kutrę utrzymał równą wysoką formę przez wiosenne rozgrywki i zakończył je na pierwszym miejscu z 18 punktami, strzelił 29 goli i stracił tylko 5 bramek.

- Zdominowaliśmy ligę! Jesteśmy zadowoleni z upragnionego awansu, na który zespół czekał od kilku sezonów - podsumowuje szkoleniowiec. - Chłopcy udowodnili w każdym z sześciu rozegranych spotkań, że zasługują na szansę sprawdzenia się z rywalami z wyższej ligi - podkreśla Mateusz Kutra.

Co w najbliższym czasie czeka drużynę? - Mimo awansu, twardo stąpamy po ziemi i zdajemy sobie sprawę, że przed nami jeszcze bardzo dużo ciężkiej pracy, aby styl zespołu oraz kultura gry była na wyższym poziomie - tłumaczy trener rocznika 2006.

- Przed nami duże wyzwania nie tylko związane z wyższym poziomem rywali, ale przede wszystkim z przejściem do rywalizacji w systemie jedenastoosobowym! - zapowiada Mateusz Kutra.

Dziękujemy! Gratulacje dla wszystkich!