WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

"Wszystko jest trudne, nim stanie się łatwe. Dobre nawyki trudno sobie wpoić, za to bardzo ułatwiają one życie. Po ich przyswojeniu pewne rzeczy stają się automatyczne i proste. Posłużą Ci wiernie przez pozostałe lata kariery zawodowej"

Jak zostać "zwycięzcą"? Czytaj!

Aktualności

11 maja odbyło się ważne wydarzenie sportowe dla jednej z najmłodszych grup szkoleniowych Warszawskiej APN, zorganizowane przez UKS Żagle w warszawskiej Falenicy.

- Rywalizowało ze sobą siedem drużyn, a każdy grał z każdym w formule bez punktów. Dla większości chłopców był to pierwszy turniej w życiu i spisali się na medal - opowiada trener Adam Sawicki. - Zdobyli cenne pierwsze doświadczenie i dużo nauczyli się od innych drużyn. Po zakończeniu rozgrywek każdy dostał taką samą nagrodę - podsumował szkoleniowiec Warszawskiej APN.

Turniej Małego Bohatera to wydarzenie sportowe, edukacyjne oraz patriotyczne skierowane do sześciolatków. Motywem przewodnim turnieju są Zawiszacy, czyli najmłodsi harcerze czasów okupacji niemieckiej. Chłopcy poznają czym jest harcerstwo i jak wygląda życie szlachetnego harcerza.