WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

"Wszystko jest trudne, nim stanie się łatwe. Dobre nawyki trudno sobie wpoić, za to bardzo ułatwiają one życie. Po ich przyswojeniu pewne rzeczy stają się automatyczne i proste. Posłużą Ci wiernie przez pozostałe lata kariery zawodowej"

Jak zostać "zwycięzcą"? Czytaj!

Aktualności

18 października w godzinach 18:00-20:00 przeprowadzone zostały bezpłatne treningi dla dorosłych z zakresu szkolenia w piłce nożnej. Po zajęciach przy ul. Grenady 16 odbył się mini-turniej!

Kadra szkoleniowa Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej stanęła na wysokości zadania i przeszkoliła osiem dorosłych osób, które stawiły się na treningu. Tematem głównym konspektu było „Uderzenie piłki wewnętrzną częścią stopy - od teorii do praktyki”.

W zajęciach numer dwa wzięli już udział podopieczni Akademii. Zostali podzieleni na grupy, a przeszkoleni dorośli „Trenerzy” przeprowadzili zajęcia z zakresu szkolenia w piłce nożnej.

W kolejnej trzeciej odsłonie dorośli „Trenerzy” zamienili się w selekcjonerów i poprowadzili swoje drużyny w mini-turnieju.

Zwycięską drużyną okazała się ekipa Koko Dżambo Warszawa i jej selekcjonerki - Pani Angelika Kamińska oraz Pani Aneta Zbrzeźniak, które otrzymały pamiątkowe nagrody!

To już kolejna przeprowadzona przez Warszawską APN „aktywizacja” dorosłych mieszkańców w mikroregionie wolsko-bemowskim. A wszystko dzięki Fundacji „Stocznia” oraz Tesco!

Dziękujemy i już nie możemy doczekać się startu w V edycji programu „Decydujesz, pomagamy”.