WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

"Wszystko jest trudne, nim stanie się łatwe. Dobre nawyki trudno sobie wpoić, za to bardzo ułatwiają one życie. Po ich przyswojeniu pewne rzeczy stają się automatyczne i proste. Posłużą Ci wiernie przez pozostałe lata kariery zawodowej"

Jak zostać "zwycięzcą"? Czytaj!

Aktualności

Mali bohaterowie, ich rodzice i okrągły przedmiot, który sprawia wszystkim wiele radości! Oto zajęcia Warszawskiej APN dla dwu- i trzylatków. Za darmo! Serdecznie zapraszamy!

Tak się kształtuje sportową pasję od najmłodszych lat i wspaniale spędza wolny czas. A wszystko pod czujnym okiem specjalistów, trenerów Piotra Kasprzyckiego oraz Łukasza Bujoka, którzy wkładają w szkolenie maluchów całe serce.

- Dzieciom sprawia to bardzo dużo radości. To oczywiście nie jest typowy trening, ale zabawa, a także okazja do nabierania pewności z takim okrągłym przyrządem, który nazywamy podczas zajęć "kulą" - powiedział trener Bujok. - Dzielni rodzice aktywnie nas wspierają - dodał.

- Momentami czułem się jak małe dziecko, które zapomina o wszystkich innych rzeczach, a ma przed sobą tylko jeden cel: dobrze się bawić! - podkreślił szkoleniowiec, który prowadzi w WAPN warsztaty mentalne, a ma także bogate doświadczenie z klubów Ekstraklasy. - Było tak fajnie, że następnym razem planuję zabrać do pomocy swoje dwie starsze córki, 7-letnią Gabrysię i 6-letnią Magdalenę - dodał.

- Piękne jest to, że udział w zajęciach podsuwa rodzicom wiele nowych pomysłów na organizację zabaw dla dzieci, czy to w domu, czy na podwórku - zaznaczył prezes WAPN, Grzegorz Siedlecki. - Warto zdobyć taką wiedzę, niezależnie od tego, czy w dalszej przyszłości chcemy by nasz maluch trenował piłkę nożną - dodał.

Jak widać, wystarczy być: z dzieckiem, dla dziecka oraz samego siebie. To nic nie kosztuje, a jest bezcenne!

Zapraszamy w każdą środę od godz. 17:45 na boisko przy Szkole Podstawowej nr 166 w Warszawie, ul. Żytnia 38/40. "Tato, mamo! Gramy razem!"