WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

"Wszystko jest trudne, nim stanie się łatwe. Dobre nawyki trudno sobie wpoić, za to bardzo ułatwiają one życie. Po ich przyswojeniu pewne rzeczy stają się automatyczne i proste. Posłużą Ci wiernie przez pozostałe lata kariery zawodowej"

Jak zostać "zwycięzcą"? Czytaj!

Aktualności

Zobacz aktualny harmonogram treningów piłkarzy Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej. Kto, gdzie, kiedy trenuje w lutym 2018? Sprawdź plan zajęć. Dodaj adres do ulubionych i bądź na bieżąco!

Piłkarze Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej z roczników 2004 i 2005 przeszli szereg sportowych testów, których wyniki trafiły do Narodowej Bazy Talentów Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W dniach 13-20 stycznia 2018 roku piłkarze z roczników 2004-2010 udadzą się do najwyższej klasy ośrodka treningowego w Bielsku-Białej. Dla wszystkich uczestników zgrupowania mamy prezent!

30 września przy ul. Grenady 16 odbyła się uroczystość pod hasłem "Sportowo i Patriotycznie" z akcentami edukacyjnymi oraz turniejem piłki nożnej dla roczników 2008 i 2009.

Pod hasłem "Piłka łączy pokolenia - tato, mamo grajmy razem!" w niedzielę 27 sierpnia na boisku przy Gimnazjum nr 47 przy ul. Grenady 16 odbył się Piłkarski Festyn Rodzinny pełen sportowych atrakcji.

Latem 2017 roku zorganizowane zostały dwa obozy piłki nożnej. Część zawodników Warszawskiej APN udała się do Gniewina (7-16 sierpnia), a druga grupa do Darłowa (9-19 sierpnia).

Zespół U-19, jako beniaminek I ligi wojewódzkiej, prowadzony przez trenerów Jana Pieciuka i Pawła Niemierkę, wygrał rozgrywki w lidze mazowieckiej i awansował do Ekstraligi. Gratulujemy!

Sześć drużyn Warszawskiej APN od 1 czerwca (wyjazd) w dniach 2-5 czerwca (turniej) do 6 czerwca (powrót) uczestniczyło w międzynarodowym turnieju piłki nożnej w austriackim Salzburgu.

W dniach 1-5 maja 2017 roku odbył się pierwszy w Polsce Camp Bochum, organizowany przez prestiżową akademię piłkarską VfL Bochum. WAPN był oficjalnym partnerem wydarzenia.

Od 8 marca do 4 kwietnia trwało głosowanie na najlepsze projekty nadesłane do programu “Decydujesz, pomagamy”. Warszawska Akademia Piłki Nożnej okazała się najlepsza w Polsce!

Od 11 do 18 lutego grupa piłkarzy Warszawskiej APN z roczników 2003-2009 wraz z kadrą trenerską przebywała na obozie zimowym w nadmorskiej miejscowości Międzyzdroje. Zobacz zdjęcia.

Trener Krzysztof Jędrzejewski wykorzystał mecz sparingowy z Pogonią Siedlce do przetestowania nowej taktyki. To jedno ze spotkań towarzyskich U-14 przed wiosennymi rozgrywkami ligowymi.

4 lutego zespół złożony z chłopców urodzonych w 2005 roku reprezentował WAPN w halowym Turnieju o Mistrzostwo Dzielnicy Wawer. Drużyna zajęła trzecie miejsce i wróciła z wyróżnieniem!

Drużyna U-9 rozpoczęła nowy rok od wywalczenia pucharu za trzecie miejsce i brązowych medali w zimowej lidze piłkarskiej “AKTRIN Kids”. To pierwszy etap przed ciekawie zapowiadającą się wiosną.

Warszawska Akademia Piłki Nożnej oraz BTS Rekord Bielsko-Biała związały się umową i podjęły oficjalną współpracę, jako partnerujące organizacje sportowe. To kolejny krok w budowaniu doskonałych relacji.

14 stycznia zespół z rocznika 2005 reprezentował WAPN w halowym turnieju Orły Cup w Zielonce. Drużyna prowadzona przez trenera Mateusza Kutrę sięgnęła po najcenniejszy puchar.

Każdy klub chciałby mieć u siebie duet trenerów, który jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zamienia wszystko w złoto. Ale to nie tak… Liczy się ciężka praca i bezcenna wiedza szkoleniowa!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców od 10 stycznia w każdy wtorek na trening przygotowania motorycznego z trenerem doktorem Marcinem Popieluchem.

W niedzielę 22 grudnia młodzi piłkarze WAPN z rocznika 2009 rozegrali swój kolejny turniej o Puchar Wójta Gminy Stare Babice zorganizowany w Borzęcinie Dużym.

Coroczną tradycją Warszawskiej APN jest klubowa wigilia. 16 grudnia w Gimnazjum nr 47 zaproszeni goście, rodzice, opiekunowie, trenerzy oraz młodzi adepci futbolu celebrowali świąteczny czas.