WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

"Wszystko jest trudne, nim stanie się łatwe. Dobre nawyki trudno sobie wpoić, za to bardzo ułatwiają one życie. Po ich przyswojeniu pewne rzeczy stają się automatyczne i proste. Posłużą Ci wiernie przez pozostałe lata kariery zawodowej"

Jak zostać "zwycięzcą"? Czytaj!

Aktualności

W dniach 7-11 marca trzy drużyny reprezentujące Warszawską APN wzięły udział w międzynarodowym turnieju piłki nożnej, który odbył się w Wilnie na Litwie. Zobacz harmonogram spotkań oraz fotorelację.

Zespół U-10, prowadzony przez trenera Pawła Niemierkę, po czterech meczach w małej lidze zimowej MLF zgromadził komplet punktów oraz bramki 33:4! Brawo! Trzymamy kciuki w kolejnym spotkaniu.

Jeśli chcesz pomóc w rozwoju sportowej pasji dzieci i młodzieży, trenującej w WAPN, dołącz do grona ofiarodawców. Twój jeden procent z podatku to 100% wsparcia dla przyszłych pokoleń piłkarzy.

Zobacz aktualny harmonogram treningów piłkarzy Warszawskiej APN. Kto, gdzie, kiedy trenuje w marcu 2019? Sprawdź plan zajęć. Dodaj adres do ulubionych i bądź na bieżąco!

Od 26 stycznia do 2 lutego 2019 roku piłkarze WAPN z roczników 2004-2008 przygotowywali się do wiosennych rozgrywek piłkarskich w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem.

- To doskonałe i wyszukane miejsce do przygotowań oraz doskonalenia umiejętności - podkreśla Grzegorz A. Siedlecki. Co czeka piłkarzy WAPN od 26 stycznia do 2 lutego?

W piątek 21 grudnia w godzinach 18:00-19:30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Fototechnicznych przy ul. Spokojnej 13 wspólnie podsumowaliśmy piłkarski rok 2018.

15 grudnia 2018 roku młodzi piłkarze z roczników 2008 i 2009 zakończyli całoroczne sportowe obchody upamiętniające patriotyczne wydarzenia z 1918 roku. „Niepodlegli, solidarni, aktywni”!

Piłkarze Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej z kategorii rocznikowych U-15, U-14 i U-13 przeszli testy sportowe, których wyniki trafiły do Narodowej Bazy Talentów Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Jeszcze nie jako goście w studiu, ale kto wie... Warto marzyć o Ekstraklasie! Grupa zawodników oraz trenerzy WAPN zasiedli na widowni stacji Canal+ podczas niedzielnej emisji.

Tydzień wystarczył, żeby zespół rocznika 2004 wyciągnął wnioski z porażki 1:4 u siebie i osiągnął cenny remis 1:1 w meczu wyjazdowym. Trenerzy bardzo wysoko ocenili realizację założeń taktycznych.

Podopieczni trenera Mateusza Kutry sięgnęli po trzy punkty w Ożarowie, choć całą drugą połowę grali w „dziesiątkę”. Brawo dla rocznika 2005! Warto regularnie trenować!

Podopieczni trenera Jana Pieciuka prowadzili 2:0 z zespołem gości, potrafili strzelić kolejne gole, jednak nie byli w stanie utrzymać korzystnego wyniku. Skończyło się na 4:10...

Piłkarska jesień nie straszna dla dzielnej drużyny rocznika 2007, prowadzonej przez trenera Grzegorza A. Siedleckiego. Na naturalnym boisku przy Torze Służewiec było 5:0 dla WAPN!

18 października w godzinach 18:00-20:00 przeprowadzone zostały bezpłatne treningi dla dorosłych z zakresu szkolenia w piłce nożnej. Po zajęciach przy ul. Grenady 16 odbył się mini-turniej!

Rywale mieli szanse na wyrównanie w ostatniej akcji meczu, ale nie udało im się pokonać naszego bramkarza. Po spotkaniu 7. kolejki rocznika 2006 było wiele powodów do radości!

Zajęcia dla bramkarzy WAPN prowadzi trener Jakub Kowalewski, były zawodnik naszej akademii. Specjalizacja odbywa się w czwartki - roczniki 2004-2005 od godz. 19:00, a 2006-2009 od godz. 17:30.

Zespół U-11 prowadzony przez trenerów Grzegorza A. Siedleckiego oraz Andrzeja Jasińskiego po spotkaniach z KS Warszawiak Warszawa oraz GKS Świt Warszawa ma wiele ważnych wniosków.

Na boisku przy ul. Spokojnej 13 nie jest... spokojnie, bo zawsze są fantastyczne emocje! Podopieczni trenera Pawła Niemierki zdobyli kolejne trzy punkty w rozgrywkach. Brawo!

29 września na obiekcie przy ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3 rocznik 2004 zanotował porażkę 0:1, a rocznik 2005 uległ gospodarzom 0:4. Nie ma lepszej motywacji, żeby w przyszłości się zrewanżować.