WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

"Wszystko jest trudne, nim stanie się łatwe. Dobre nawyki trudno sobie wpoić, za to bardzo ułatwiają one życie. Po ich przyswojeniu pewne rzeczy stają się automatyczne i proste. Posłużą Ci wiernie przez pozostałe lata kariery zawodowej"

Jak zostać "zwycięzcą"? Czytaj!

Aktualności

Prowadzimy zajęcia dla wszystkich, którzy chcą rozwijać się w duchu sportowych zasad. Uczymy szlachetnej dyscypliny, poszanowania dla ludzi, rzeczy i czasu. Skontaktuj się i zapytaj o szczegóły.

Nikit nie lubi porażek, a tym bardziej bardzo wysokich... - Dziękuję chłopcom, że wykorzystują każdą okazję, aby zdobywać meczowe doświadczenie! - mówi trener Grzegorz A. Siedlecki.

Piłkarze z rocznika 2004 szybko będą chcieli zapomnieć o meczu u siebie z UKS Varsovia, ale wnioski z porażki 0:2 koniecznie trzeba wyciągnąć. Dopóki piłka w grze!

Zobacz aktualny harmonogram treningów piłkarzy Warszawskiej APN. Kto, gdzie, kiedy trenuje w maju 2019? Sprawdź plan zajęć. Dodaj adres do ulubionych i bądź na bieżąco!

Zespół U-15 zaczął wyjazdowe spotkanie z Olimpią Warszawa od 0:1, ale znów udowodnił, że potrafi grać do końca. Zwycięstwo nad lokalnym rywalem to kolejny ważny krok w rozgrywkach ligowych.

Projekt „Piłka nożna na obcasach” Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej zajął pierwsze miejsce w konkursie Tesco. W czerwcu zaprosimy wszystkie panie, chcące pokopać piłkę, na serię otwartych treningów.

WAPN i Dronport uruchomiły pilotażowy program, który ma służyć edukacji piłkarskiej dzieci i młodzieży. Rejestracja meczów z użyciem dronów umożliwia trenerom m.in. dokładną analizę taktyczną.

„Zawsze razem! Zawsze do końca!” - prawdziwej drużynie nie trzeba tłumaczyć, że wszyscy będą z niej dumni, gdy każdy da z siebie wszystko. Dziękujemy za kolejne ważne zwycięstwo!

Ligowy mecz drugiej drużyny U-15 z Legionovią II Legionowo stał się świetnym polem doświadczalnym dla sztabu szkoleniowego, który dysponował zawodnikami z roczników 2004, 2005 i 2006.

Z jednej strony pilna nauka futbolu i piłkarskie zajęcia z trenerem Andrzejem Jasińskim, a co weekend wyśmienita okazja, żeby sprawdzić się w oficjalnym meczu. To jest to!

- Niedokładność, to coś czego absolutnie nie mogę zaakceptować - powiedział po meczu trener Grzegorz Siedlecki. Jego zdaniem zespół rocznika 2007 powinien znacznie lepiej wykorzystać swój potencjał.

Ekipa z rocznika 2006, prowadzona przez trenera Mateusza Kutrę, wierzy, że ten sezon będzie bardzo udany. Lepiej zacząć nie mogła! Trzymamy kciuki w kolejnych meczach.

Waleczna i ambitna drużyna U-10, wspierana przez liczną grupę rodziców-kibiców, rozpoczęła nowy sezon od wysokiej wygranej. Pokonała KS Milan Milanówek 9:0. Wow!

Jesienią było 2:2 na wyjeździe, a potem 1:4 u siebie. Tym razem zespół zanotował postęp. W wiosennym meczu 2. kolejki I ligi okręgowej piłkarze rocznika 2004 wygrali i dopisali kolejny komplet punktów.

Drużyna rocznika 2004 rozpoczęła rozgrywki I ligi okręgowej od zdobycia cennych trzech punktów. Podopieczni trenera Andrzeja Jasińskiego i Grzegorza Siedleckiego mają przed sobą bardzo ważny sezon.

Trenerzy Mateusz Kutra oraz Grzegorz Siedlecki w kolejnych meczach będą m.in. sprawdzać przydatność zawodników do składu pierwszego zespołu. Bezcenne doświadczenie!

Na dynamiczny rozwój każdej organizacji sportowej wpływa wiele czynników. W WAPN zawsze mamy konkretny plan i krok po kroku staramy się go wdrożyć. Zależy nam! Bo łączy nas piłka...

Jeśli chcesz pomóc w rozwoju sportowej pasji dzieci i młodzieży, trenującej w WAPN, dołącz do grona ofiarodawców. Twój jeden procent z podatku to 100% wsparcia dla przyszłych pokoleń piłkarzy.

W dniach 7-11 marca trzy drużyny reprezentujące Warszawską APN wzięły udział w międzynarodowym turnieju piłki nożnej, który odbył się w Wilnie na Litwie. Zobacz harmonogram spotkań oraz fotorelację.

Zespół U-10, prowadzony przez trenera Pawła Niemierkę, zapewnił sobie wygraną w małej lidze zimowej MLF. Zgromadził komplet punktów oraz zakończył rozgrywki z bramkamii 36:4! Brawo!